Seleccioni el seu idioma

Comencem el nou curs 2018-2019

Comencem el nou curs 2018-2019

Comencem el nou curs 2018-2019

Classic & Jazz i dona la benvinguda en aquest nou curs que comença amb molta energia. I moltes novetats tant per als majors com els més petits.El nostre centre s'estructura en diferents etapes segons les metodologies que impartim. Com molts ja sabeu la nostra escola es caracteritza per utilitzar la seva metodologia pròpia i impartir un aprenentatge molt pròxim on ens dediquem al nostre alumnat al 100%.

Si vols formar part d'aquesta nova aventura, no ho dubtis, comença amb nosaltres aquest nou viatge!

Benvinguts a l'inici del curs

 


Deprecated: md5(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/customer/www/escuelamusica.es/public_html/libraries/src/Document/Document.php on line 634