El Blog

Comencem el nou curs 2018-2019 amb moltes energies!

Classic & Jazz us dóna la benvinguda aquest nou curs que comença amb molta energia. Igual que amb moltes novetats tant pels més grans com els més petits. El nostre centre s'estructura en diferents etapes segons les metodologies  que impartim. Com molts ja sabeu la nostra escola es caracteritza per utilitzar la seva metodologia pròpia i impartir un aprenentatge molt proper on ens dediquem al nostre alumnat al 100%. 

Si vols formar part d'aquesta nova aventura, no ho dubtis, comença amb nosaltres aquest nou viatge! 

Benvolguts a l’inici del curs

 

 

 

comparte/comparteix

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Escola de Música Classic & Jazz

c/ Numancia 111-113, bajos
08029 BARCELONA
TEL/FAX 93 315 87 10 * 609 531 277 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Avís Legal
Política de privacitad
Política de Cookies

Segueix-nos en

YouTubefacebookinstagram